Minione miesiące zmotywowały mnie do większej wdzięczności. Dziękowanie jest nie tylko „fajne”, ale nawet uzdrawiające. Cieszę się, że w sposób szczególny Eucharystia mnie tego powoli uczy (bo nawet słowo Eucharystia z j. greckiego oznacza „dziękczy…
W Dniu Modlitwy i Pomocy Misjom z serca dziękuję wszystkim, którzy mi towarzyszą i wspierają w posłudze misyjnej!!! Pamiętam o Was w modlitwach codziennych, a każdego szóstego dnia miesiąca sprawowana jest (i będzie!) za Was Msza Święta :)