• sty 7

    Baza "Ziomków Misji" :)

    Dołącz i Ty! ;) 

    Minione miesiące zmotywowały mnie do większej wdzięczności. Dziękowanie jest nie tylko „fajne”, ale nawet uzdrawiające. Cieszę się, że w sposób szczególny Eucharystia mnie tego powoli uczy (bo nawet słowo Eucharystia z j. greckiego oznacza „dziękczy…

  • sty 6

    Dzień Modlitwy

    i Pomocy Misjom 

    W Dniu Modlitwy i Pomocy Misjom z serca dziękuję wszystkim, którzy mi towarzyszą i wspierają w posłudze misyjnej!!! Pamiętam o Was w modlitwach codziennych, a każdego szóstego dnia miesiąca sprawowana jest (i będzie!) za Was Msza Święta :)

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
52 0.04513692855835