• wrz 26

    Kolejny tydzień

    W pigułce :) 

    Skrótowe podsumowanie kolejnego tygodnia ;) W tych stronach w miniony wtorek rozpoczęła się wiosna. Była to zarazem dobra okazja do świętowania dnia ucznia w internacie znajdującym się na terenie parafii :) W czwartek wieczorem cotygodniowa wieczo…

  • wrz 20

    Kandydaci w akcji

    Relacja z wyjazdu :) 

    Krótka relacja z niedzielnego wyjazdu męskiej części kandydatów na ministrantów. Było trochę aktywności i wspólne ognisko. Dla chłopców wyjątkowe doświadczenie - dla większości z nich było to pierwsze ognisko z kiełbaskami w ich życiu. W Boliwii bar…

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
56 0.10478115081787