Skrótowe podsumowanie kolejnego tygodnia ;) W tych stronach w miniony wtorek rozpoczęła się wiosna. Była to zarazem dobra okazja do świętowania dnia ucznia w internacie znajdującym się na terenie parafii :) W czwartek wieczorem cotygodniowa wieczo…
Krótka relacja z niedzielnego wyjazdu męskiej części kandydatów na ministrantów. Było trochę aktywności i wspólne ognisko. Dla chłopców wyjątkowe doświadczenie - dla większości z nich było to pierwsze ognisko z kiełbaskami w ich życiu. W Boliwii bar…