W Dniu Modlitwy i Pomocy Misjom z serca dziękuję wszystkim, którzy mi towarzyszą i wspierają w posłudze misyjnej!!!
Pamiętam o Was w modlitwach codziennych, a każdego szóstego dnia miesiąca sprawowana jest (i będzie!) za Was Msza Święta :)
6 stycznia 2022
W Dniu Modlitwy i Pomocy Misjom z serca dziękuję wszystkim, którzy mi towarzyszą i wspierają w posłudze misyjnej!!!
Pamiętam o Was w modlitwach codziennych, a każdego szóstego dnia miesiąca sprawowana jest (i będzie!) za Was Msza Święta :)