Z okazji Tygodnia Misyjnego pragnę bardzo podziękować za dotychczasową modlitwę i za wszelkie wspierające słowo oraz ofiary materialne. Pomimo wielkiej odległości, jaka nas fizycznie dzieli, cieszę się z możliwości kontaktu z Wami drogą internetową.
Poniżej zamieszczam krótkie pozdrowienia w formie wideo ;)