25 września 2022

Dar czasu...

...i relacji

Ewangelia z dzisiejszej niedzieli mówi nam o bogaczu i Łazarzu. Dla mnie ten tekst jest zapytaniem o moją relację z Bogiem i owoce tej więzi. Bóg daje nam wyjątkowy prezent, którym jest czas. Choć nie wiemy, ile go mamy tu na ziemi, to jednaj warto go jak najlepiej wykorzystać. Niesamowite jest dla mnie to, że mogę poprzez ten prezent odnajdywać Boga w różnych okolicznościach, a tych naprawdę mi nie brakuje ;)

Miniony tydzień był okazją do wielu wyjątkowych spotkań oraz odwiedzenia wraz z moimi gośćmi, Bogusią i Jankiem oraz katechistą Zenonem, kilku urokliwych miejsc boliwijskiej ziemi.

Pragnę podzielić się z Wami radosną nowiną, że wyruszyły już z Polski do Boliwii Marta i Marysia – wolontariuszki, które przez prawie rok będą mi towarzyszyły w misyjnych działaniach. Bardzo polecam Waszym modlitwom ich szczęśliwą podróż i owocny pobyt w aiquileńskich stronach :)

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
49 0.040417909622192