16 stycznia 2022

Nowy rozdział...

...czas zacząć

Po rekolekcjach nadszedł moment pożegnania z parafią w Totorze, gdzie miałem okazję stawiać pierwsze misyjne kroki. Był to dla mnie wyjątkowy okres odkrywania i poznawania tego obszaru Boliwii w wymiarze duszpasterskim. Dziękuję Panu Bogu i parafianom za te niezapomniane dni. W sposób szczególny dziękuję księżom za atmosferę kapitalnej współpracy i za domowy klimat :)

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynam posługę w centrum diecezji, do której zostałem posłany, czyli w Aiquile.

Tu czeka mnie przede wszystkim praca z młodzieżą - w parafii, w internacie i w diecezji. 

Bardzo polecam się Waszej modlitwie!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
49 0.056479930877686