Po rekolekcjach nadszedł moment pożegnania z parafią w Totorze, gdzie miałem okazję stawiać pierwsze misyjne kroki. Był to dla mnie wyjątkowy okres odkrywania i poznawania tego obszaru Boliwii w wymiarze duszpasterskim. Dziękuję Panu Bogu i parafianom za te niezapomniane dni. W sposób szczególny dziękuję księżom za atmosferę kapitalnej współpracy i za domowy klimat :)
Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynam posługę w centrum diecezji, do której zostałem posłany, czyli w Aiquile.
Tu czeka mnie przede wszystkim praca z młodzieżą - w parafii, w internacie i w diecezji.
Bardzo polecam się Waszej modlitwie!