10 maja 2025

Dziękując

Wśród miesięcy w roku maj ma dla mnie wyjątkowe miejsce. Wiele wspomnień i radości. Miesiąc poświęcony Maryi. Jest za co dziękować.

W tym roku w Boliwii dzięki dłuższej i intensywnej porze deszczowej nie brakuje wody dla ludzi i zwierząt. Problem dostępności wody w mijających latach stale się utrzymuje, dlatego jest za co dziękować.

Przy okazji dzielę się radością zakończonego spotkania formacyjnego dzieci z grup papieskich dzieł misyjnych. Jest zmęczenie połączone z wielką wdzięcznością za wszystkie osoby pomagające w prowadzeniu wspomnianych 5 grup dzieci z naszej parafii. W naszym miasteczku mamy takie trzy: jedno w centrum i dwie w kaplicach na uboczu Aiquile. Dwie pozostałe znajdują się w wioskach, które są filiami naszej parafii: w Quiroga i Villa Granado.

Niedosyt pozostaje w tym co się udaje realizować, a między tym co chciałoby się jeszcze zdziałać. Najważniejsza jest JEGO obecność. Cieszę się, że przy całej mojej niedoskonałości mogę z NIM współpracować i proszę nieustannie bym GO słuchał i nie zawodził.

A w tak zwanym „międzyczasie” pakuje się na urlop do moich stron, a nade wszystkich bliskich;)

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
49 0.041867017745972